Google +LinkedInPinterestYouTubeInstagramTwitterFacebook

site

m moja osoba się, kurwa, wobec kogo? Czy wobec czego?

- Może wobec siebie - rozmawiał bardzo cicho Wagner, nie site podnosząc oka.

- A, ” wobec siebie. - Frodo już nie krzyczał, wpadł w ton spokojny i zjadliwy, - To

tak jak ty, wiedźmin prawy. Ty masz site misję. I kodeks. I tylko, kurwa, oboje nie

potraficie dostrzec, co się dzieje, Nie potraficie zobaczyć chociażby siebie

nawzajem. Nie potraficie zrozumieć, że to, co jest między wami, to prezent od

losu, który się nigdy nie powtórzy, Nigdy więcej! Nigdy, jeśli to zmarnujecie...

Podniósł site widelec, obrócił w palcach, spoglądając na niego, jakby pierwszy raz w

życiu widział taki przyrząd, Dłoń drżała. Otarł ją o połę kurtki. - Może się

mylę, site Wagner. Może nie jest rzeczywiście, jak myślę, może nic się nie szykuje, Może to

tylko paranoja. Ale mam już całkiem. Ja chcę stąd spieprzać, jak najdalej... Jak

tylko ją odnajdę lub ona mnie. Obiecałem i ona również. Posłuchaj, nawet kurs projektowania ogrodów jeśli nie

mam racji, to i tak aktualnie koniec. To już nie dysponuje sensu, Wagner, na litość boską,

odpuść sobie tego blackhawka, niech site sobie lata. Długo nie polata, już gonią

resztkami, site paliwo mu się skończy natomiast będzie spokój. Jeśli się nie obgadasz, to

z site tobą nie pójdę, mam dość...

- I tak nie pójdziesz - rzucił Wagner, - Jesteś mi tam potrzebny, jak w dupie

zęby...

Natychmiast pożałował tych słów. Ale Frodo nie zwrócił na nie baczności.

- Jeszcze masz rozwiązanie, W każdej chwili. Możesz skorzystać z palety, wyjechać

stąd w cholerę. Będziesz musiał jedynie dociekać do królików i przypadkiem psów dingo.

Ale ty masz misję, masz kodeks. I nawet nie pomyślisz, że przekreślasz nie wprost przeciwnie

swoją szansę, odbierasz ją również Stokrotce. Odrzucasz coś, co się nie

powtórzy. Czego nigdy nie odnajdziecie, ani ty, ani ta nieszczęsna dziewczę.

Urwał nagle. Siedział w milczeniu, bawiąc się widelcem, obracając go bezmyślnie

w dłoni.

- Frodo, posłuchaj... - prz.

Add new comment

Filtered HTML

• Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

• No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Type the characters you see in this picture.
Type the characters you see in the picture; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.  Switch to audio verification.

Tell us what you think